Teleskopik vinç kiralama

TELESKOPİK MOBİL VİNÇ KİRALAMA

Vinç tersanelerden büyük inşaat projelerine kadar yada kamu hizmetlerinde çok önemli görevler üstlenen bir iş makinasıdır. Tekerlekli bir mobil araç üstünde hareket ederek istenilen yerde ağır işlerin üstesinden gelerek çalışmaların kaba işlerini halleder. Böylece iş süreci hızlanır. Zira özellikle yüklerin kaldırılması başlı başına bir sorundur. Tonaj açısından yüksek miktardaki yüklerin yerinden kımıldatılarak istenen hedefe taşınması gereklidir. Bunun için en ideal iş makinesi vinçtir.

Motor düzeneği, kancası ve kopmayan cinsten güçlü halatlarıyla çok büyük bir yardımcıdır. Vinçler hangi çeşit olursa olsun yatay ve dikey şekilde mobilize olabilirler. Çok uzun mesafelere dahi taşınabilirler. Yükselme kapasiteleri vinç çeşitlerine göre oldukça iyidir. Dizel yada elektrikli bir tertibat düzeneğinde vinçlerin manevra hareketliliği sağlanır. Vinçler üç ayrı kategoride ele alınabilir. Bunlar: Hareket Yetenekliler, Kaldırma Yetenekliler ve Kumanda Sistemlilerdir. Kaldırma yetenekli vinçlerin önemlilerinden biri de teleskopik mobil vinçlerdir.

Kaldırma yetenekli olan teleskopik vinçler, düşey ve yatay harekete sahiptir. Yük çeşidi fark etmeden her nevi ağır işlerin üstesinden gelebilen güçlü bir vinç çeşididir. Mesela zemine adeta bir bataklık gibi batmış makineyi veya aracı çıkarmak için en ideal vinç teleskopik olandır. Yerinden oynamayan çok ağır işler için de ideal bir vinç çeşididir.

Teleskopik vinç kiralama için firmamızı 7 gün 24 saat iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Boyutları ise 10 ila 40 metre uzunluğunda olup, yük nakliyat potansiyelleri ise 10 ila 60 ton arasındadır. Pinyon dişleri aracılığı ile rahat bir şekilde dönme manevrası yapabilirler. Ayrıca takviye amaçlı ayaklarla çok daha ağır yükleri kaldırma kapasitesine sahiptirler. Tersane, şantiye, ağır işletme işleri gibi büyük ölçekli işlerde teleskopik vinçler en büyük yardımcıdır.

Teleskopik vinçler kamyon çalışma sahasına hitap eder ve yumuşak zeminlere uygun değildir. Diğer yandan bir işte sürekli olarak çalıştırmak pek uygun olmayabilir. Teleskopik vinçleri sıfırdan satın almak ise oldukça maliyetli bir durumdur. Bu sebepten teleskopik mobil vinç kiralama işlemi en mantıklı karar olacaktır.

Sıfır vinçlerin yüksek maliyeti düşünüldüğünde teleskopik mobil vinç kiralama sizin için en ideal çözümdür. Kaliteli vinç modellerimizle sunduğumuz kiralama hizmetimizden çok memnun kalacaksınız.