Ünalan Kiralık Vinç

Ünalan Kiralık Vinç hizmetlerimiz de 20 metreden 50 metreye kadar insan kaldırabilen sepetli vinç platformları ve 30 Tona kadar kamyonlu vinçlerimiz mevcuttur. Günlük ve saatlik ve uzun süreli işlerinizde 7/24 sınırsız hizmet sunmaktayız. Operatörlerimiz tecrübelidir ve zamandan tasarruf edecek şekilde çalışırlar. İş güvenliği ve müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir.

(0532) 332 25 55 – (0533) 134 17 96

Ünalan Kiralık Vinç

Ünalan Kiralık Vinç hizmetlerimiz de 20 metreden 50 metreye kadar insan kaldırabilen sepetli vinç platformları ve 30 Tona kadar kamyonlu vinçlerimiz mevcuttur. Günlük ve saatlik ve uzun süreli işlerinizde 7/24 sınırsız hizmet sunmaktayız. 

(0532) 332 25 55 

(0533) 134 17 96

Ünalan Vinç Kiralama – Ünalan Sepetli Platform Kiralama

Ünalan Sepetli Vinç Kiralama

YSF Platform Olarak 20 Metreden 50 Metreye Kadar Sepetli Vinç Kiralama Hizmeti Veriyoruz.

Ünalan Kamyon Vinç Kiralama

30 Tona Kadar Vinçli Kamyon Kiralama da Tüm Ünalan Bölgesinde Hizmetinizdeyiz.

Ünalan Konteyner Taşımacılığı

Ünalan Konteyner Taşıma, Araçtan İndirme Yükleme ve Nakliyatını Tek Noktada Çözüyoruz.

Ünalan Kiralık Vinç
Ünalan Kiralık Vinç
Ünalan Kiralık Vinç
Ünalan Kiralık Vinç
Ünalan Kiralık Vinç
Ünalan Kiralık Vinç
Ünalan Kiralık Vinç

Ünalan Vinç Kiralama Hizmetleri

YSF VİNÇ, kiralık vinç , hiyap, sepetli platform, hidrolik mobil vinç, kamyonlu vinç, teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap, kiralık katlanır bomlu mobil vinç  ürün gruplarında vinç kiralama hizmeti vermektedir. YSF kiralık vinç hizmetleri işletmesi İstanbul merkezli bir vinç kiralama firmasıdır ve Ümraniye’deki merkez makine parkından Türkiye’nin bütün bölgelerine kiralık vinç hizmeti vermektedir. 25 Senelik tecrubesi ile sektöründe öncü şirket olan YSF VİNÇ; kiralık vinç ve hiyap hizmetlerinin yanısıra çözüm ortağı işletmeleri aracılığı ile, 500 Ton kapasiteye kadar kiralık mobil vinç ve 75 tona kadar kiralık hiyap temin edebilmektedir.

Unalan Kiralık Sepet

Kiralık vinç hizmeti, kiralık hiyap, vinç ikinci el hiyap satış ve teknik destek ve danışmanlık konularında da etkinlik gösteren YSF VİNÇ, kiralık vinçler ile alakalı ihtiyaçlarınıza yanıt vermek adına, kendini geliştirmekte, kiralık vinç parkını geliştirmekte ve çalışanlarını günün koşullarına göre eğitmektedir. YSF VİNÇ ’in faaliyet gösterdiği sektörler; kiralık vinç, hiyap, makine montajı ve taşıması, inşaat hizmetleri, elektrik, enerji, altyapı – üstyapı Hizmetleri, sanayi bölgesi hizmetleri, reklam, organizasyon hizmetleri, konteyner nakliyat ve indirme, elektrik direği dikme vinç ve makine taşıma, montajı, demontajı işleri şeklinde sıralanabilir.

YSF Vinç ’in kiralık vinçlerinin ve hiyaplarının tümü periyodik olarak muayene edilir. Vinç operatörlerimiz ise kendi sahalarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Vinç operatörlerimiz İş Makinası ve vinç kullanma ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir. Ayrıntılı bilgi, kiralık vinç ve hiyap özellikleri, vinç ve hiyap diyagramları için lütfen teknik bilgi sayfamızı ziyaret ediniz. Online destek operatörümüz sağdaki kutucukta sorularınızı yanıtlayacaktır.

Ünalan Sepetli Platform Hizmetleri

YSF Vinç kiralık vinç ve hiyaplarla, inşaat malzemelerinin tahmil, tahliye, montaj ve nakliyatı, hafif ve ağır tonajlı her nevi inşaat ve elektrik malzemesi ile endüstri ve ağır sanayi makinelerinin taşınması ve montajını gerçekleştirir. Kiralık vinç ve kamyonlu vinçler, hiyaplarımız müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için son zamanlar da bina dış cephe temizliği için sepetli platform, reklam ve tabela montajı diğer yandan çelik konstrüksiyon sektöründe de hizmet vermektedir. YSF Vinç ’in araçlarının tümü periyodik olarak makine mühendisleri odasının kontrolünden geçer. Operatörlerimiz ise kendi sahalarında tecrübeli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Her elemanlarımız G sınıfı (İş Makinesi) ehliyete ve güvenlik sertifikasına sahiptir.

Vinç Kullanım Alanları

 • Özellikle sanayi endüstrisinde kullanılan makinelerin montaj ve nakli,
 • GSM ve uydu direklerinin dikilmesi, Çatı montajı,
 • Elektrik trafosu, köşk ve pano montajı,
 • Her türlü inşaat demiri ve konteyneri ve malzemesinin nakli,
 • Yükleme boşaltma işleri, (tahmil – tahliye)
 • Damper ve kasa yükleme-indirme işleri,
 • İş Makinelerinin söküm ve montajı,
 • Sac yükleme ve indirme işleri,
 • Altyapı hizmetleri kapsamında yer alan su borusu, doğalgaz borusu,
 • Kanalizasyon büzleri,içme,sulama borularının nakliyesi ve montajı,
 • İnşaat piyasasının faaliyet alanı içinde yer alan köprü ayaklarının dikilmesi ve montajı,
 • İskele, tünel kalıp kurulumunda vb. alanlarda etkinlik gösterir.
 • Klima montajı işlerinde ve çok katlı yapıların onarımı
 • Ytong (gazlı beton) nakliyatı ve montajı
 • Reklam tabelaları, totemlerin dikilmesi ve montajı
 • Led ekran ve organizasyon hizmetlerinde kullanılan malzemelerin taşınması
 • Kamera ışık ve yüksek çekimler için prodüksiyon hizmetleri

KİRALIK VİNÇ