Maltepe Kiralık Vinç

Maltepe Kiralık Vinç hizmetlerimiz de 20 metreden 50 metreye kadar insan kaldırabilen sepetli vinç platformları ve 30 Tona kadar kamyonlu vinçlerimiz mevcuttur. Günlük ve saatlik ve uzun süreli işlerinizde 7/24 sınırsız hizmet sunmaktayız. Operatörlerimiz tecrübelidir ve zamandan tasarruf edecek şekilde çalışırlar. İş güvenliği ve müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir.

(0532) 332 25 55 – (0533) 134 17 96

Maltepe Kiralık Vinç

Maltepe Kiralık Vinç hizmetlerimiz de 20 metreden 50 metreye kadar insan kaldırabilen sepetli vinç platformları ve 30 Tona kadar kamyonlu vinçlerimiz mevcuttur. Günlük ve saatlik ve uzun süreli işlerinizde 7/24 sınırsız hizmet sunmaktayız. 

(0532) 332 25 55 

(0533) 134 17 96

Maltepe Vinç Kiralama – Maltepe Sepetli Platform Kiralama

Maltepe Sepetli Vinç Kiralama

YSF Platform Olarak 20 Metreden 50 Metreye Kadar Sepetli Vinç Kiralama Hizmeti Veriyoruz.

Maltepe Kamyon Vinç Kiralama

30 Tona Kadar Vinçli Kamyon Kiralama da Tüm Maltepe Bölgesinde Hizmetinizdeyiz.

Maltepe Konteyner Taşımacılığı

Maltepe Konteyner Taşıma, Araçtan İndirme Yükleme ve Nakliyatını Tek Noktada Çözüyoruz.

Maltepe Kiralık Vinç
Maltepe Kiralık Vinç
Maltepe Kiralık Vinç
Maltepe Kiralık Vinç
Maltepe Kiralık Vinç
Maltepe Kiralık Vinç
Maltepe Kiralık Vinç

Maltepe Vinç Kiralama Firması

YSF Platform, kiralık vinçler ile alakalı ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına, kendini yenilemekte, kiralık vinç parkını geliştirmekte ve personelini günün koşullarına göre eğitmektedir. YSF Platform faaliyet gösterdiği sektörler; kiralık vinç, hiyap, makina montajı ve taşıması, inşaat hizmetleri, elektrik, enerji, altyapı – üstyapı Hizmetleri, sanayi bölgesi hizmetleri, reklam, organizasyon hizmetleri, konteyner taşıma ve indirme, elektrik direği dikme vinç ve makine taşıma, montajı, dekontta ki isleri seklinde sıralanabilir. Kiralama ve nakliye hizmetlerinde 20 seneyi aşkın tecrübemiz ve tecrübeli uzman çalışanlarımız ile YSF Vinç adı altında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu zaman kadar çok sayıda büyük kuruluşa hizmet sunan şirketimiz; vinç ile yükleme, nakliyat, boşaltma konularında uzman hizmet vermektedir.

Maltepe Sepetli Platform Kiralama

Özellikle hizmet konularımız içerisinde ağır tonajlı makinelerin taşınması ve elektrik trafolarının taşıması gelmektedir. Bunun yanında yüksek binalarda dış hijyen için sepetli vinç hizmetleri vermekteyiz. Vinçle kaldırmada 100 tona kadar hizmet verebilen araçlarımızla 50 metre yüksekliğe kadar da sepetli vinç hizmeti verebilmekteyiz. Sanayi makineleri, deri makineleri, tekstil makineleri, plastik enjeksiyon makineleri, hidrolik pres makineleri ve her turlu ağır tonajlı makinelerinizin taşınması konusunda tecrübeli ekibimize güvenebilirsiniz.

Maltepe Kiralık Sepet

YSF Vinç kiralık sepet ve hiyaplarla, inşaat malzemelerinin tahmil, tahliye, montaj ve nakliyesi, hafif ve ağır tonajlı her nevi inşaat ve elektrik malzemesi ile endüstri ve ağır sanayi makinelerinin taşınması ve montajını gerçekleştirir. Kiralık vinç ve kamyonlu vinçler, hiyaplarımız müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için son yıllarda bina diş cephe temizliği için sepetli platform, reklam ve tabela montajı beraberinde çelik konstrüksiyon sektöründe de hizmet vermektedir.

YSF Vinç’in araçlarının tümü periyodik olarak makine mühendisleri odasının kontrolünden geçer. Operatörlerimiz ise kendi alanlarında tecrübeli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Her personelimiz G sınıfı( İs Makinesi) ehliyete ve güvenlik sertifikasına sahiptir.

KİRALIK VİNÇ