Hiyap Vinç Kiralama

HİYAP VİNÇ KİRALAMA

Hiyap vinç Kiralama iş yerlerinde, şantiyelerde, büyük depo vb. alanlarda,  iş sahalarında ağır tonajlı yüklerin bir yerden değişik bir yere aktarılmasında, gerekli malzemelerin yukarıya çıkartılmasında ya da aşağı indirilmesinde kullanılan hiyap türü vinçlerimizi, iş türüne ve özelliğine göre kiralayabilirsiniz. Hiyap kiralama yaparak iş sahanızda ki yüksek ağırlıklara sahip malzemeleri kolayca istediğiniz noktaya taşıyabilirsiniz.

Hiyaplar, iş yerlerinizdeki işlemlerde hem sizlere zaman tasarrufu sağlayacak hem de yüksek tonajlı malzemelerin taşınmasında ortaya çıkabilecek iş riskini azaltacaktır. Tonlarca ağırlıkla ifade edilen malzemelerin taşıması, yer değiştirmesi gibi işlemler farklı yöntemlerle çok daha maliyetli olacaktır. Hiyap türü vinçlerle günlerinizi alabilecek işlemleri dakikalarla ifade edilebilecek zamanlarla uygun fiyatlandırmalarla yaptırabilirsiniz.

Hiyap Kiralama ile Hangi İşlemler Yapılabilir?

Kiralık Hiyap ile birlikte birçok işlemi kolayca ve kısa sürede yaptırmanız mümkün. Bu işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • İşletme kurulumu esnasında yüksek tonajlı malzemelerin gereken noktalara taşımasını yaptırabilirsiniz.
  • İş sahalarındaki gereken montaj ve montaj sökümü işlemleri için kullanabilirsiniz.
  • İnşaat piyasasında, inşaat sahası içinde ağır yüklerin gerekli noktalara eriştirilmesi için hizmet alabilirsiniz.
  • Bir noktadan değişik bir noktaya taşınması gereken hassasiyet arz eden cihaz ve makinelerin talep etmek taşınması işlemini yaptırabilirsiniz.
  • Tekne ve yat gibi deniz araçlarının taşımasını yapacak tır, kamyon…vb. araçlara yüklenmesi ve aynı zamanda bu araçlardan indirilmesi işlemini uygulatabilirsiniz.
  • Elektrik trafosu gibi ökamyonlu-vinclüm tehlikesi bulunmakta olan bölgelerdeki montaj ve söküm işlemlerinde hiyap kullanabilirsiniz.
  • Stadyum, spor salonu gibi alanlarda yüksek noktalara takılacak olan ışıklandırma sistemlerinin gerekli noktalara eriştirilmesi için hiyap vinç kiralaması yapabilirsiniz.
  • Dış cephe çalışması yapılan yüksek alanlara gereken malzemelerin sevk edilmesi için kullanabilirsiniz.

İstanbul’da hizmet sunan firmamız aracılığıyla yukarıda bahsettiğimiz birçok işlemi hiyap kiralaması yaparak kısa sürede hallettirmeniz olanaklı. Alanında oldukça tecrübeli olan vinç operatörlerimizin kullandığı hiyap türü vinçlerimizle makul fiyatlar ile nakliyat, kaldırma, indirme vb. işlemleri yüksek tonajlı malzemeleriniz için yapmaktayız. Yapılacak işlemin özelliğine göre belirlediğimiz araçlarımızla kısa sürede iş ve işlemlerinize kesin çözümler üretmekteyiz. İrtibat numaralarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz