Bostancı Kiralık Vinç

Bostancı Kiralık Vinç hizmetlerimiz de 20 metreden 50 metreye kadar insan kaldırabilen sepetli vinç platformları ve 30 Tona kadar kamyonlu vinçlerimiz mevcuttur. Günlük ve saatlik ve uzun süreli işlerinizde 7/24 sınırsız hizmet sunmaktayız. Operatörlerimiz tecrübelidir ve zamandan tasarruf edecek şekilde çalışırlar. İş güvenliği ve müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir.

(0532) 332 25 55 – (0533) 134 17 96

Bostancı Kiralık Vinç

Bostancı Kiralık Vinç hizmetlerimiz de 20 metreden 50 metreye kadar insan kaldırabilen sepetli vinç platformları ve 30 Tona kadar kamyonlu vinçlerimiz mevcuttur. Günlük ve saatlik ve uzun süreli işlerinizde 7/24 sınırsız hizmet sunmaktayız. 

(0532) 332 25 55 

(0533) 134 17 96

Bostancı Vinç Kiralama – Bostancı Sepetli Platform Kiralama

Bostancı Sepetli Vinç Kiralama

YSF Platform Olarak 20 Metreden 50 Metreye Kadar Sepetli Vinç Kiralama Hizmeti Veriyoruz.

Bostancı Kamyon Vinç Kiralama

30 Tona Kadar Vinçli Kamyon Kiralama da Tüm Bostancı Bölgesinde Hizmetinizdeyiz.

Bostancı Konteyner Taşımacılığı

Bostancı Konteyner Taşıma, Araçtan İndirme Yükleme ve Nakliyatını Tek Noktada Çözüyoruz.

Bostancı Kiralık Vinç
Bostancı Kiralık Vinç
Bostancı Kiralık Vinç
Bostancı Kiralık Vinç
Bostancı Kiralık Vinç
Bostancı Kiralık Vinç
Bostancı Kiralık Vinç

Bostancı Sepetli Platform Kiralama

Bostancı Sepetli platform kiralama, çalışma güvenliği bakımından insanlar için riskli bölgeler de güvenlikli ve rahat bir şekilde çalışılmasını sağlayan, daha ziyade araç üstünde yer alan fakat iş makinası olarak da bulunabilen araçlardır. Bu tür araçların ve iş makinelerinin tercih edilmesinin en önemli nedeni, kişi gücüyle yapılması ve ulaşılması güç olan yüksek yapılara çok daha basit ulaşılmasını, mevcut işlerin daha hızlı ve kolay bir biçim de yapılmasını sağlamasıdır.

Bostancı Vinç Kiralama Hizmetleri

Bostancı Vinç kiralama, senelerden beri nakliyat piyasasında olan mükemmel bir şirketiz. Kullanacağınız araçlarda çalışan ihtiyaçlarınız karşılamak için profesyonel bir hizmet ile karşılaşacaksınız. Doğru iş yapmanın yolu doğru hizmetten geçiyor. Her projede, müşteriye doğru hizmet ve hoşnutluğunu en üst seviye de tutma öncelikli amacımızdır. Buna bağlı olarak müşterilerimiz en iyi hizmeti aldıkları için yüzleri gülüyor. İşlerinizin hızlı bir şekilde ilerlemesi için gereken olan özverili çalışmayı projeniz ne olursa olsun ayrıntılı bir şekilde tasarlanarak sizlere sunuluyor. Rekabetçi fiyatlar sunmak yerine mümkün olan en iyi hizmeti müşterilerimize vermek bize en iyi dönüşleri sağlıyor. Bizi arayarak projelerinizde oluşan yük nakliyat ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde çözüme birlikte kavuşturalım.

Bire bir müşterilerimizle müşteri temsilcilerimiz görüşerek bize ihtiyacınız olduğu konuyu anlatarak bizlerden size en uygun teklifi alırsınız. Bunu kanıtlamak için bizi arayabilirsiniz. Bütün yük kaldırma ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabiliriz. Bostancı Vinç tipi araçlarımız sizlerin işlerinizi hallettiği gibi firmamız bu araçları kullanmanız için siz kıymetli müşterilerimize eğitimde vermektedir. Ağır tonajlı yükleri taşımak bizim işimiz, İstanbul çapında profesyonel hizmet olanağını siz önemli sizlere sunuyoruz. Sektördeki bu kusursuz iş gücümüzü senelerdir devam ettiriyoruz. Müşterilerimiz zamanında 7 gün 24 saat sorunsuz bir biçim de bizlere ulaşabiliyor. Bostancı Araç filomuz ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz. İhtiyacınız büyük olsun ufak olsun bizim için fark etmiyor ek donanımlar sağlayarak her türlü işinizi çözüme kavuşturuyoruz.

Bostancı Kamyon Vinç Kiralama

Temiz ve bakımlı araçlarımız sayesinde günlük, aylık, senelik periyotlarla sepetli kiralık vinç işleminizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Araç bakımlarımızı filomuzda ki uzman ekip arkadaşlarımız belirli aralıklarla yapmaktadırlar. Onarımlarımız sürekli bir şekilde yapılır, bu biçim de beklenmedik problem ortaya çıkmıyor ve size güvenli bir hizmet sağlıyoruz.

KİRALIK VİNÇ