Kiralık Sepetli Vinç Fiyatları

Kiralık Sepetli Vinç Fiyatları: Vinçler inşaat alanları, kaldırma yükleme ve nakliyat alanında kullanılan araç ve makinelerdir. Kiralık Sepetli Vinç Fiyatları hizmeti sunan firmamız pek çok modelin beraberinde en fazla iş talebi aldığı Sepetli Vinç makineleri ile sizlere işinize ve amacınıza en ideal çözümü vermektedir. Ulaşılması zor olan yüksek yapılarda yapılması gerekli olan işler için en uygun vinç çeşididir. Hem özel sektör için oldukça gerekli bir makine olup hemde belediyelik alanında ve kamusal alanların bir çoğunda da yaygın kullanımı vardır.

Tüm iş özelliklerine uygun makine parkurumuzda Kiralık Sepetli Vinç modeli bulunmaktadır.

Hangi işlerde Kiralık Sepetli Vinç Talep Edilmektedir?

Sepetli – Platformlu Vinçleri dar bir alanda kullanılıyor demek çok realist olamayacaktır. Biz sizlere belli başlı en fazla tercih edilen bazı işleri aşağıda listeledik ancak bunlar dışında da belirli belirsiz aralıklarla pek çok iş ve uygulama için bizlere Vinç Kiralama talebi gelmektedir.

 1. Direk Dikme ve Direk Sökme işlerinde
 2. Bina Dış Cephe tamir ve onarım işlerinde
 3. Tüm yapılarda dış cephe cam ve genel temizliğinde
 4. Sıva ve Boya işlerinde
 5. Elektrik İşlerinde
 6. Ağaç budama işlerinde
 7. Bina cephelerindeki genel tadilat işlerinde
 8. Tabela reklam tanıtım ve branda işlerinde
 9. Çeşitli Organizasyon ve etkinliklerde
 10. Kaynak ve metal asma işlerinde
 11. Kiralık Sepetli Vinç Fiyatları Bir çok iş dalında ve sektörde en fazla tercih edilen vinçler arasındadır.

Sepetli Vinç Avantajları Nelerdir?

Kiralık Sepetli Vinç kiralarken pek çok kişinin ilk sebebi bu modelin bir platforma sahip olması ve uç kısımda yapılacak iş ile alakalı bir uzmanın işlem yapabilmesidir. Bir çok vinç modeli yalnızca kaldırma yükleme ve taşıma özelliği bulunurken bu vinç ise işe müdahale yapma imkanı vermektedir. Sağladığı avantaj hem işlem ve müdahale yapma aynı zamanda 200 tondan 300 tona kadar bir kaldırma olanağı vermesidir.

Yine bu vinç çeşidinin sizlere sağlayacağı fayda hızdır. Hantal olmayan ve çok pratik bir iş deneyimi sunmasıdır. Dar alanlarda ulaşılması çok güç yerlere kolayca ulaşmada yetenekli bir makinedir. Uzunlukları da 10 metreden başlayıp 75 metreye ulaşan ebatları bulunmaktadır. Buda hemen hemen her iş için ideal bir uzunluk ve tonaj ağırlığı demektir.

Kiralık Sepetli Vinç Fiyatları hizmetlerinde tüm makinelerin bakımı yapılmış olarak kiralama yapılmaktadır.

Kiralık Sepetli Vinç Fiyatları Ne Kadardır?

İstanbul içerisinde Kiralık Sepetli Vinç hizmetlerinde sektörün önde gelen firmalarından olan Vinç Kiralama Merkezi fiyatlar bakımından bir değerlendirme yapılacaksa en ekonomik çözümler ile makine kiralaması yapmaktadır.

Fiyatlar kiralama süresine göre ve işin niteliğine uygun makine özelliğine göre değişmektedir. Kiralamayı saatlik olarak yapabileceğiniz gibi günlük haftalık veya daha da uzun süreli yapabilirsiniz. Doğru bir fiyat almanız için uzman personelimize hemen ulaşabilir ve kısa bir bilgi verdikten sonra fiyatları öğrenebilirsiniz.