Sepetli Vinç Kiralama Ve Kiralık Vinç İstanbul

İstanbul vinç kiralama hizmetleri

Mobil Ve Sepetli Vinçler İle 7/24 Hizmet Veriyoruz

Vinçler, insanlar için çok yararlı ve kullanışlı olan makinelerdir. Bu makineler yardımıyla çok fazla güç gerektiren çeşitli işlemler kolay ve rahat bir biçimde yapılabilir.

Vinçler; halat ve zincir donanımına sahip olan ve bir mekanizma doğrultusunda çalışmakta olan makineler olarak adlandırılabilir. Bu makineler, insan gücünün yetersiz olacağı işleri kolayca yapma olanağı verir. Firmamız tarafından sizlere sunulmakta olan hizmet ile bu araçları bizden kiralayabilir ve bu makinelerden yararlanabilirsiniz.

Firmamız tarafından pek çok farklı model için kiralama hizmeti verilmekte. Bu hizmet çerçevesinde da herhangi bir sektörde ağır işlerde kolaylık sağlamaktayız. Tamamen uzman bir şekilde vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde sektörde en iyi kiralama firmalarından birisi olarak ön plana çıkıyoruz.

Araçlarımız ile yükleme, kaldırma, boşaltma ve benzeri işlemlerin her birinin kolay bir biçimde yerine getirebilirsiniz. Bizden kiraladığınız araçların yardımıyla bir çok ağır iş halledilebilir. Firmamız bütünüyle kurumsal bir hizmet sunuyor.

Mobil Vinç Kiralama

Firmamız, hizmet verirken sizlere her konuda yardımcı olur. İhtiyaçlarınıza en uygun olan araç modeli, firmamız tarafından belirlenerek sizlere sunulur. Mobil, paletli, sabit, kule, sepetli vinç ve benzeri makineler ile sizlere çok kullanışlı hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetler sayesinde hem satın alması maliyetli olan vinçleri kullanabilirsiniz hem de ihtiyacınıza uygun bütün modelleri kiralayabilirsiniz. Firmamız bu alanda tümüyle kurumsal bir şekilde hizmet veriyor. Bu sayede de kaliteli bir hizmet ile faydalı oluyoruz.

İstanbul’da kiralık vinç arayan firmalar öncelikli olarak kiralayacakları vincin kapasitesi ve saat ücretleri gibi kriterleri göz önünde bulunduruyorlar. Vinçli kamyonların kaldırma kapasiteleri 6,5 ton ile 80 ton arasında değişirken, mobil vinçler 40 ton’dan 330 ton’a kadar ağırlıkları kaldırabiliyor. Sepetli vinçler 21,5 ile 52 metre arasındaki yüksekliklere ulaşabilirken, mobil vinçler 57 ile 119 metre arası yüksekliklerde çalışabilmektedirler.