Hiyap Vinç Kiralama fiyatları

Hiyap Vinç Kiralamak

Hiyap Vinç Kiralama fiyatları: Hiyap vinçler bom mekanizmalarına göre kendi aralarında tek kırmalı ve çift kırmalı olarak iki gruba ayrılırlar. Tek kırmalı hiyap vinç standart yük kaldırma faaliyetini gerçekleştirmek için tek bom uzatma grubuna sahiptir. Çift kırmalı hiyap vinçlerde de standart uzatma grubunun ucuna 1. kırmadan bağımsız hareket edebilen 2. bir kırma grubu eklenir. daha yükseğe ulaşılabilmesi ya da 2. kırma grubunun standart kırma grubundan ayrı bir yöne doğru daha hareket edebilmesi, çift kırmalı hiyap vinçlerin daha çok rağbet görmesini sağlar. Hiyap vinçlerin avantajları ve dezavantajları Hiyap vinçler tekerlekli araçlar sayesinde her yere hareket edebilen mobil bir vinç modeli olduklarından hem iş gücü hem de zaman açısından büyük tasarruf sağlarlar; kullanımları pratik ve kolaydır. İçmeler Hiyap Vinç Bununla birlikte genel de hafif yüklerde ve kısa mesafeler için tercih edilirler, bu nedenle ağır yük gerektiren işler ve eğimli araziler için uygun değildirler. Hiyap vinçlere sepet eklendiğince kullanıcılara farklı avantajlar sağlar.

Hiyap Vinç Kiralama fiyatları

Öncelikle ünlü İsveç Hiab markasınca tasarlanıp piyasaya sürülen bir vinç modeli, zaman içinde çok talep görerek “jenerik marka” haline gelmiş ve kamyon üstünde bir kaldırma mekanizmasına sahip olan vinç türüne adını vermiştir. Hiyap vinçlerde bulunan vinç mekanizması hidrolik olup 6, 8, 10 hatta kimi zaman 12 tekerlekli kamyonlar üstüne takılabilir; mekanizma kamyonların üstünde sabit olarak çalışır. Hiyap Kiralama genellikle küçük boyutlu mobil bir vinç olması bakımından tüm dünyada oldukça rağbet gören hiyap vinçler, ülkemizde de en fazla tercih edilen popüler vinçler arasında yer alır.

Sepetli hiyap vinç güvenli bir insan taşıyıcı sepet aksesuarı sayesinde iş güvenliği açısından risk arz eden yerlerde de kolayca ve güvenli bir şekilde kullanılabilen bir vinç modelidir. Hiyap Vinç Kiralama fiyatları Standart bir vinç inşası, hem meşakkatli bir saha hazırlığı hem de detaylı bir kontrol süreci gerektirir. Buna karşın Hiyap Vinç Kiralama , daha basit ve daha kompakt bir kurulum ve denetim süreciyle optimum performans gösterebilirler. Fonksiyonel, çok yönlü, verimli, esnek, güçlü ve hızlı, olması bakımından hiyap vinçler inşaat piyasasının olmazsa olmaz iş makinelerindendir. bununla beraber kolay ve pratik kullanımı sayesinde taşımacılık sektöründe de sıklıkla tercih edilmektedir. Vinç piyasasının gelişmesinde de önemli bir rol oynayan hiyap vinçler, geniş şantiye sahalarında ve demontaj işlemlerinde kiralayan ya da sahibi olan kişilere hareket özgürlüğü ve işlevsellik sağlar.

Hiyap VinçNedir? Ne İşe Yarar?

Ancak uzun mesafede yük taşımak için tasarlanmadıkları için genelde sabit çalışırlar. Yani iş sahasına giderler ve hidrolik sistemleri ile oldukları yerde çalışıp giderler. Ayrıca üzerlerindeki sistemler kamyonun ağırlık merkezini değiştirdiği için özellikle virajlarda daha dikkatli olunması gerekir. Bununla birlikte bu vinçler; fonksiyonel, esnek ve pratik olmaları sebebiyle inşaat sektöründe çokça sevilir.

Hiyap vinç; temel olarak bir kamyon üstüne monte edilen bir çeşit hidrolik sistemler bütünüdür. Uzatma durumuna göre tek kırmalı ya da çift kırmalı olarak da anılır. Bunların temel farkı da bu vinçlerin ne kadar uzağa uzanııp yük alacaklarıyla ilgilidir. Hiyap vinçlerin ilk avantajları kamyon üstüne monte edilebilmeleridir. Bu sayede hem mobil olarak kullanılırlar hem de taşıma gibi ek maliyet çıkarmazlar. Yani hem zamandan tasarruf ederler hem de pratiktirler.